Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzón hosszú az ív és...

Fogszabályzón hosszú az ív és bök levághatom én?

Figyelt kérdés

több mint egy hónapja van fogszabályzóm, alsó fogsoron a gyűrűből kilóg márt az ív olyan hosszú (viszont a másik oldalról kicsit előrébb csúszott és nem megy bele a lyukba)


levághatom ahol hosszú?

Június 9-n kell mennem fogorvoshoz és az még messze van :( nagyon zavar evésnél és beszédnél is


nem lenne baj ha levágnám?

ez a 2. ív alsó fogsoron


2015. máj. 24. 11:58
 1/7 EagleHUN ***** válasza:
Ne! Inkább nézesd meg a Dokival. Majd ő eldönti kell-e alakítani rajta.
2015. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért lóg ki, mert a másik oldalon kicsúszott. Csipesszel vissza tudod ügyeskedni a lyukba, és húzol abba az irányba annyit a dróton, hogy a másik oldalon nem lóg ki.
2015. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a dokit, ilyen esetekben soron kívül fogadnak. Lehet, hogy kicsúszott, de lehet, hogy egyszerűen elfelejtették rendesen levágni és "betűrni". Ne vagdosd magadtól, mert lehet, hogy többet ártasz vele.
2015. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kicsit több mint 2 hete van fent ez az ív, és pár napja ilyen csak.

szemöldök csipesszel vissza tudnám húzni a másik oldalon?

2015. máj. 24. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szemöldökcsipesszel szoktam. De ne a másik oldalon kezdd, hanem először azon a felén, ahol kijött, húzz egy kicsit, majd elöl, így szépen csúszik anélkül, hogy véletlenül túl nagyot húznál.
2015. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, ezt most jól félreírtam. Szóval először azon az oldalon húzod, ahol túl sok van, és haladsz a másik irányba. Azt meg el is felejtettem megkérdezni, hogy milyen fogszabályzó. Mert nekem önligírozó, és könnyen húzható, de a gumisat nem tudom.
2015. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem gumis, amikor felrakta az ívet, a brekettekbe becsavar valami kis drótot ennyit tudok mondani.
2015. máj. 24. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!