Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon félek, mit tegyek?

Nagyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár napja fáj a fogam és duzzadt is körülötte de nem merek elmenni ki húzatni mert úgy emlékszem hogy egyszer már volt ilyen és nem nagyon hatott az érzéstelenítő...és azt hittem ott halok meg mikor húzták...ordítottam,sírtam, és amikor kijöttem mindenki bámult...bár az nem is érdekelt de nagyon fájt...

Szerintetek mit tegyek? Ez se fog el zsibbadni? vagy lehet kérni dupla érzéstelenítőt? :( most szedek rá gyulladás csökkentőt de nem hat :(


(L/19)



2015. máj. 23. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne könnyebbülj meg attól hogy elhal az ideg. Tény hogy akkor egy darabig nem fog fájni, de attól még a gyulladás nem szűnik meg, csak szépen ráterjed a gyökércsúcs körüli szövetekre, majd a csonthártyára és a csontra is. Ha azt hitted hogy az eddigi fájdalom pokoli volt, akkor nagyot tévedtél, mert akkor fog igazán fájni amikor eléri a csonthártyádat. Ekkor már nem csak a fogad körül fog bedagadni, hanem az egész arcod, az arcizmok pedig pillanatok alatt begyulladnak. Ne várd meg míg rosszabb lesz a helyzet, a helyedben én most elmennék az ügyeletre (nagyobb városokban van fogászati ügyelet is), holnap pedig legyen első a fogorvos.
2015. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
+1 menj el, már írtam korábban, én is szívből gyűlölök menni és rohadtul fáj a fogászati kezelés nagyon utálom de megyek mert most már jól tudom hogy 100x rosszabb ha ne megyek el. Egy rossz fogamnak az lett a következménye, hogy begyulladt egy hétig enni inni alig tudtam pár napig üvöltöztem a fájdalomtól az antibiotikum kúrától egy jó kis gombafertőzést kaptam a nemi szervemre mert legyengültek a gombákkal küzdő baktériumok és elvesztettem egy fogat. De ha pár éve szépen elmegyek betömetem mikor még kicsi a lyuk akkor ma is boldog lennék és nem az lenne holnap az első dolgom hogy rohadt gyógyszertárba menjek canestenért aztán csütörtökön urulógiára.
2015. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!