Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam, és fél arcom fel...

Fáj a fogam, és fél arcom fel van dagadva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma este pedig egetrengető buliba mennék, csak épp a fejem fele kétszerese a másiknak. Vettem be gyógyszert, de még nem hatott! Esetleg tud vki vmilyen házipraktikát?köszönöm előre is:-)
2008. aug. 30. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán el kéne látogatnod a fogorvoshoz.

Szép kis foggyulladást szedtél ösze.Ha most nem mész el sokkal rosszabb lesz később.

2008. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Először is egyetértek az előttem szólóval,fogdokihoz kellene vele menni. Talán annyi házipraktikát tudok javasolni, hogy ecetes vízbe mártott ruhával borogasd az arcod, valamint a fogfájásra nagyon jó(nekem legalábbis bevált)a szegfűszeg. Odataszed a fájós fogadhoz, vagy fogadba,(ha már inkább csak lyuk, mint fog:))elég jól lezsibbasztja és a fájdalom is megszűnik. Jobbulást!:)
2008. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a pálinka is jó. Meg jó alapozásnak is az estéhez. Először marhára fáj, de kiöli az ideget. :D

De komolyra fordítva, fogorvos. Nincs más lehetőséged... :(

2008. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!