Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történhetett a fogammal? (...

Mi történhetett a fogammal? ( lentebb)

Figyelt kérdés
Csekély négy hete volt egy hátsó bölcsességfog eltávolítás műtétem. Három nappal ezelőtt éppen vacsoráztam otthon, amikor egy kenyérhéjat akartam elharapni, és egy nagyon reccsenést éreztem a számban, pont ott, ahol a bölcsességfogat kivették. A fájdalom az még hagyján volt, de azóta nem tudok rendesen rágni, inni is úgy tudok, ahogy, és a jobb oldali képem is meg van dagadva, mozgatással, tapintással fáj. Valami eltörhetett az alállcsontomban?

2015. máj. 11. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
és 3 nap alatt nem sikerült orvoshoz menni?
2015. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Figyelj! Pénteken este történt ez.Utána már csak fogászati ügyelet volt. Ott is csak azt tudták volna tenni, hogy hétfőn menjek vissza a szájsebészetre. Mert ehhez tuti röntgen felvétel kell.Ma délután egyébként elmentem ahhoz a fogorvoshoz az sztk - ba, akihez tartozom.De ő már adta is a beutalót a szájsebészetre, ahol a bölcsességfogat kivették.
2015. máj. 11. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!