Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A TB fizeti a fogkő-eltávolítást?

A TB fizeti a fogkő-eltávolítást?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem. Mivel ez esztétikai fogászatnak minősül,én úgy tudom. Holott fogmegtartó kezelésnek is be lehetne sorolni..de úgy tudom,nem az. Így nem támogatják és jó drága.
2015. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez biztos, fogmegtartó kezelésnek minősül.
2015. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nálunk a Szájhigiénián kell időpontot kérni és ingyenesen leszedik, nem a fogorvos csinálja.
2015. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a körzeti fogorvosodnak ingyen el kell távolítania :)
2015. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen. Félévente lehet menni fogkőleszedésre, ami ingyenes. A múltkor megérdeklődtem.
2015. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ha minden igaz, igen fizeti. De sztem egy évben egyszer, max kétszer érdmees erre áldozni pénzt, és elmenni magánhelyre, ahol szépen, alaposan végzik ezt a dentálhigiénikusok, mindenre időt szánva. Erre (fogkőeltáv.) kifejezett panaszt még nem hallottam, de sztk-val kapcsolatban a fogorvosi ellátásokról sajnos már sok rosszat. Épp ezáltal inkább erre szánok egy kis pénzt, hogy későbbiekben ne legyen vele gond. Nekem van egy nagyon kedves, alapos, precíz dentálhigiénikusom, aki egy évben egyszer áttisztítja és polírozza a fogaimat és tanácsokkal lát el. Igaz magán. Nekem bevált mindenféle szempontból.

2015. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!