Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges hogy 2 hónapja nem...

Lehetséges hogy 2 hónapja nem múlik a herpeszem? Nem fáj, nem viszket, csak 2-3 apró piros dudor van.

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak makacs herpeszek, van akinek a stressztól egyből kijön a száján, másnak nehezebben múlik. Erősítsd az immunrendszered szedjél Supradyn F vitamint!!!
2010. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az már nem herpesz.kb. 5 nap alatt el kell múlnia, vagy máshová vándorolnia.

Az nem piros színű, illetve csak akkor, ha az ajkadon van. Inkább vizes hólyagra hasonlít, ami pörkös lesz, majd leszárad.

2010. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!