Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elharaptam a szamat piszkaltam...

Elharaptam a szamat piszkaltam es most az ajkam belso felen van egy nyilt seb, mit tehetek vele?

Figyelt kérdés
Valami krem vagy gyogynoveny mind1 de valaki tud ra valamit mondani amitol kicsit gyorsabban elmulik mert nagyon faj es az ivas es eves is neheszkes,koszonom elore is a valaszokat!
2015. ápr. 15. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Phlogosol oldattal öblögess, nekem segített, amikor szétharaptam belül a számat. Amúgy elég hamar begyógyul az ilyesmi a szájban, de 1-2 napig fájdalmas lesz.
2015. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a corsodylt, a phlogosol inkább a torokgyulladásra jó, nyílt sebhez több kell. A corsodyl okozhat ízérzés zavart és elszínezheti a fogakat és a nyálkahártyát, de kúra szerűen használva nagyon hatásos.

A curasept szájöblítők is jók, a corsodylhoz hasonlóan klórhexidint tartalmaznak, de nincs különösebb mellékhatásuk. Gyógyszertárban kapható, szerintem neked elég a 0,05%-os, de van ennél erősebb is.

2015. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt! :)
2015. ápr. 17. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!