Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kizárólag este jelentkező...

Kizárólag este jelentkező fogfájás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete fáj a fogam, de mindig csak este 7 körül kezd el. Azért nem voltam még fogorvosnál mert reggelre mindig elmúlik és elfelejtem. Kedden felhívtam a fogorvosom mert hétfőn este is fájt. A héten szabadságon van, csak jövő héten tudok hozzá menni. Azóta (kedd, szerda) egyáltalán nem fáj. Lehet köze ahhoz hogy hidegek voltak és én kint dolgozom nap közben? Amúgy napközben végképp semmit nem fájt, ehetek ihatok vele bármit.

2015. ápr. 9. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A fog jellemzően estére durran be. Kétszer volt komolyabb fogfájásom és mindkét alkalommal éjjel mentem fogorvoshoz.
2015. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi...bár azóta ma este sem fájt, remélem már ígymarad.
2015. ápr. 9. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd a röntgen kimutatja, hogy gyulladt-e a fog, van hogy eleinte nem mindig fáj, azután ahogy súlyosbodik a helyzet már nappal is fájni fog, persze ha be van gyulladva.
2015. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!