Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinövés a szájban, aggódjak? 17/F

Kinövés a szájban, aggódjak? 17/F

Figyelt kérdés

Nagyon sok ideje van a szám jobb oldalán, a fogaim mellett egy kis 'lelógó' csomócska, amit a nyelvemmel mozgatni is tudok. Szerintem évek óta megvan, de sosem figyeltem rá, annyira természetesnek vettem. Most kicsit elkezdtem kattogni hogy vajon mi lehet ez?! Megnéztem a tükörben, látszik, hogy ott meg van vastagodva kicsit belül az a pont, de nincs elszíneződve, nem fáj, nem nőtt, nem vérzett soha, nem kellemetlen egyáltalán, mintha ott sem lenne. Sosem tett róla említést sem fogorvos, sem gyermekorvos (mondjuk ha kitátom a szám, a fogam eltakarja ezt a részt)... Másfél hét múlva mennék fogorvoshoz amúgy is, várhat ez addig?

Megijedtem kicsit, ráadásul az interneten mindenhol csak daganatokról lehet olvasni... Egyébként régebben dohányoztam kb egy évig, rendszertelenül, "buliban", de már több mint egy éve nem gyújtottam rá, nem akartam rászokni. Mit gondoltok?



2015. ápr. 7. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha évek óta ott van, akkor már kibírod azt a másfél hetet, szerintem nem lehet semmi komoly, fogorvos észrevette volna már ha valami gond van.
2015. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!