Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha van egy fogam felül amit...

Ha van egy fogam felül amit ki kell húzni, de nagy valószínűséggel felnyílik az arcüreg, vagyis varratot kell behelyezni. Az fájdalmas?

Figyelt kérdés
fogfúrást érzéstelenítés nélkül kérem mindig, foghúzást meg érzéstelenítővel alig éreztem. Mondjuk azt se nagyon értem hogyha ömlik a vér - mint foghúzás után mindig... akkor hogy fog varratot behelyezni a doki...
2015. márc. 12. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nyílna fel az arcüreg, ami egy csontos járat ?? A vér sem ömlik törvényszerűen, pláne, ha fibrinszivacsot alkalmaznak.
2015. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, de itt egy link:


[link]


Elvileg alapesetben nem nyílhat fel, kivétel, ha nagyon hosszúak a gyökerek. De mivel nekem éppen hogy csak kibújt a rágófogam vége, ezért a gyökér értelemszerűen jó magason van, vagyis gyakorlatilag 75%-ra biztosan, hogy le kell varratolni majd.


Majd megyek panorámaröntgenre és az pontosabb eredményeket mutat majd...

2015. márc. 12. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!