Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogfehérítési technikák...

Milyen fogfehérítési technikák vannak?

Figyelt kérdés
Elégé megsárgultak a fogaim az évek alatt,de az hogy elmenjek fogorvoshoz az kész vagyon,és ami azt illeti nincs is arra nagyon pénzem,de ha lenne valami ,más módszer és hatásos is annak nagyon örülnék.esetleg valami bevált tippek????
2010. febr. 15. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Huhh hát én egyről tudok de ez nem nagyon tesz jót a fognak a szódabikarbónás fehérítés.Megmosod vele a fogad de vigyázz ezzel mert tönkreteszi a fogzománcod.Egy héten 2-nél többször ne használd szerintem
2010. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sőt még a heti 2 is. NEkem fogorvos mondta, hogy max. egy hónapban egyszer-kétszer lehet ezt a módszert használni. Más meg sajnos a fogorvosi fehérítésen kívül nem nagyon van.
2010. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha havonta 2szer lehet használni,akkor mikor látszik a változás?:S
2010. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szódabikarbónát _ne_ használj.


A fogrémek nem fehérítenek, csak közvetlen a mosás után fehérebbnek látszik a fog.


Én használtam otthon olyan peroxidos fehérítőt amit a fogászaton vettem, de nem voltam elájulva tőle, illetve amikor betettem itt ott belenyilalt a fogamba.


Valószínüleg az a fehérítés a legjobb amit a fogászaton csinálnak, mert ott a peroxidot még plusz aktíválják fénnyel vagy ultrahanggal és hatásosabb.


Én az ultrahangos fogfehérítést próbálnám ki, mert az uv fény káros, de tartok a kezelés közbeni fájdalomtól, illetve, hogy utána mennyire lesz érzékeny a fog.


[link]

2010. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ultrahangos fehérítés kb. 50 ezer forint, és írta a kérdező, hogy olcsóbb megoldás kell. Tehát ez szerintem kilőve. A szódabikarbónát pedig tényleg csak nagyon ritkán.
2010. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
írtam volna, ha lenne olcsóbb, de nincs.
2010. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!