Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Beleszolhatok abba hogy mit...

Beleszolhatok abba hogy mit csinaljon fogammal a fogorvos?

Figyelt kérdés
Sztk alapon jarok fogaszatra,anyagi okok miatt. A problemam az hogy az orvos minden fogamat gyokerkezelni akarja. Akkor is ha nem faj es ha csak kis lyuk van rajta. 34 eves vagyok regora jarok fogaszatra,de amig mas dokim volt csak a fajo tenyleg indokolt fogat gyokerkezelte. Ezek a mar kezelt fokat 6 honap alatt nekem kitornek,nincs penzen potoltatni mindet,mar pedig ezt kellesz ha 5-6 fogamat is gyokerkezelik. Kerhetek csak tomest vagy azt csinal a fogorvos amit ő szeretne?
2015. febr. 14. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Neked megvan a jogod nem beleegyezni a gyökérkezelésbe, au orvos viszont ebben az esetben nem köteles betömni a fogadat.

Te kereshetsz másik (akár sztk-s) fogorvost, és ha ö beleegyezik, hogy csak tömi a fogakat, akkor vele megcsináltathatod.


Ettöl függetlenül egy gyökérkezelt fog nem törik le pár hónap alatt (nekem több gyökérkezelt fogam már 30 éve így van a helyén), valószínü, hogy egyéb baj is van a foagaiddal.

2015. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Van regi gyokerkezelt fogam ami egyben van. De amit ez a doki csinal meg az sajnos hamar torik. Mindig el is mondja hogy ne varjak tul sokat mert ez a fog hamar kitoredezik. Azt mondjak mas betegei,hogy nem a legjobb orvos de hat en ide tartozok. Mashoz mehetek sztk alapon?
2015. febr. 14. 09:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha befogad akkor
2015. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi.
2015. febr. 14. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg másik orvost fogad-e, bár nálunk nem lehet máshoz menni, csk akihez trtozunk.
2015. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Ha átvesz más sztk-s akkor igen, de többségében nem cserélgetik a betegeket sztk-s tb alapon. Egyrészt etika, másrészt nem szeret egyik doki se a másik után dolgozni. ;D


Beleszólhatsz-e a kezelésbe vagy menetébe?! BELE, csak az lesz, amit írtak előttem is, hogy nem látnak el, még akár akudt esetben sem, hanem mindig gyógyszert írogat meg tovább küld.


Hogy egy fogorvos, fogszakorvos, implantológus, szájsebész, technikus stb azt csinálja, amit szerinted kellene LEHETSÉGES!! CSAK NEM INGYEN, NEM SZTK-S TB ALAPON!! ;D


(Egy fog élettartama nem 100 év, nem 80 meg nem 60, de még 40 sincs. Ne csodálkozz, h 34 évesen már bomlanak.)

2015. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2015. febr. 20. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!