Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajakhámlás? Mitől lehet?...

Ajakhámlás? Mitől lehet? Allergia?

Figyelt kérdés

Néha előjön, hogy az alsó ajkam hámlik. Valakinek hasonló tapasztalata?


Labello és egyéb szerek nem használnak (max. ideiglenesen). Ahogy észrevettem csak az alsó szokott.



2015. jan. 15. 09:29
 1/6 anonim válasza:
Szerintem lehet attól, hogy keveset iszol.Erre természetesen a legjobb módszer a több folyadék, de lehet egy kicsi löketet adni sima oriflame krémmel, ez a krém mindenféle hámláson segít!
2015. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem lenne rossz az ötlet, de éppen hogy sokat iszom! Napi 2 (de lehet hogy 3) liter folyadék lemegy!
2015. jan. 19. 08:22
 3/6 anonim válasza:
A krémet mindenképpen ajánlom, ha pedig sokat iszol, akkor tippem sincs, hogy mitől lehet.De nem kell megijedni, nekem is volt olyan, hogy elkezdett hámlani, aztán miután sokat kentem, magától elmúlt egy-két hét múlva!
2015. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válaszokat. Az a probléma, hogy visszatérő. Nagyon régóta tart. Tudnál a krémről egy képet mutatni?
2015. jan. 20. 20:49
 5/6 anonim válasza:

[link]


Bocsi hogy csak ilyen későn küldtem, remélem még hasznát veheted

2015. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Érdekes módon most nem hámlik. Azért figyelemmel kísérem.
2015. jún. 7. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!