Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 11. kerületi SZTK-ban ellátnak...

11. kerületi SZTK-ban ellátnak, ha vidékre szól a lakcímem? (Fájó fog, tehát "sürgős")

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2015. jan. 4. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ügyeleten ellátnak, sztk-ban nem kötelesek ha nincs helyi lakcímkártyád. Egyébként a fogászat pont egy olyan terület ahol ha nem körzeti vagy akkor sürgős vagy sem, ki kell fizetni az ellátást.

Egyébként ott sincsen már ilyenkor senki, ha meg holnap mész az baromira nem sürgős ha ráért másnapig.

2015. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Idézőjelbe tettem, hogy sürgős, vagy ezt csak én látom?:)


Aki fizetett már sztk-ban tömésért, gyökérkezelésért, meg tudná mondani, milyen árakkal dolgoznak? (nagyságrendileg,gondolom még így ia olcsóbb, mint a magán.)

2015. jan. 4. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3 ezer Ft egy tömés, de a gyógyszereknek és beavatkozásnak is van költsége. 10-30ezer között változhat a díja, de lehet, hogy még ügyeleti díjat is felszámolnak. Szerintem egyébként jobban jársz ha a szentkirályi utcába mész, ott nem számít a lakcím és mivel egyetemi kórház, ezért a díjak is olcsóbbak.
2015. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan vegyes véleményeket olvastam róla,hogy nem merem bevállalni:/ de utánanézek alaposabban,köszi!
2015. jan. 4. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmire sem kötelezhetnek. Ha olyan ötlettel állnak elő ami neked nem tetszik akkor nemet mondhatsz a kezelésre, viszont ha van rá egyszerű megoldás is, akkor legalább nem bánja komolyabban a pénztárcád.
2015. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!