Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Apró fájó pöttyök a nyelvemen,...

Apró fájó pöttyök a nyelvemen, mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Pár napja tart már. A nyelvem oldalán apró pontokban fáj a nyelvem. Máskor is előfordult már, de akkor csak egy ponton. Ezek a pontok olyanok, mintha az izlelőbimbóim lennének, csak nagyobbak és sárgák. Segííítség, mi lehet? Megéri orvoshoz menni?
2014. dec. 10. 00:11
 1/3 anonim válasza:

Nekem ugyanez a tünetem, ha jól emlékszem, 5-6 napja éreztem először. Olyasmi, mintha begyulladtak volna az ízlelőbimbóim, duzzadtak, és a végük fehér. 5-6 darab, a nyelvem oldalán. Egy ideig azt hittem, hogy afta (a stresszes munkám miatt a szájüregemben gyakran előfordulnak), de ez valami más.

Tud valaki valamit, mitől lehet? Talán megégettem? Vagy fertőzés?

2014. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Afta..Sajna ha egyszer kijön,akkor utánna sürün kijöhet...Nekem a tantum verde spray vált,be ,naponta többször fújom vele.Amúgy elmúlik magától is,egy bő hét alatt.
2014. dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megnyugtató kicsit, hogy mással is előfordult már.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2014. dec. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!