Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj az állandó...

Mennyire fáj az állandó fogszabályzó felhelyezés után és mennyit tudok majd enni?

Figyelt kérdés
Hétfőn fogják felrakni és kicsit félek.

2014. nov. 21. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Felragasztás után néhány napig érzékeny, utána csak állításoknál lesz kellemetlen egy kicsit. Arra figyelj, hogy kemény ételeket (pl.: alma) ne nagyon egyél, legfeljebb felvagdosva.
2014. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Húztak hozzá fogat? Ha igen, akkor kicsit jobban fáj, ha nem, akkor elviselhető lesz.

Nekem anno két fogamat kihúzták hozzá. A felhelyezésnél és az állítások után 2-3 napig joghurton és levesen éltem, volt hogy fájdalomcsillapítóra is szükségem volt. Viszont amint a mellékelt ábra mutatja, túléltem. Nem kell tőle félni, első körben inkább az lesz a fura, hogy hirtelen nagyon tele lesz a szád vele.

2014. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!