Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Fogkő leszedés az nagyon fáj?

A Fogkő leszedés az nagyon fáj?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
mi fájna benne? nem is nagyon érzed
2014. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is féltem tőle, de csak rávettem magam :) igaza van az elsőnek... nem fáj egyáltalán, kicsit kellemetlen amikor az íny közelébe szedik, de tényleg csak kellemetlen érzés és nem fájdalmas :)
2014. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha érzékenyebb a fogad akkor nagyon hideg érzés lesz amikor az ínyhez közel jár a doki, de hát az ugye nem fáj, maximum kellemetlen. Nem szabad ennek olyan nagy feneket keríteni, mert ez egy apró de mégis fontos dolog, igazából legalább félévente illene leszedetni mindenkinek.
2014. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt, és utána nagyon kellemes érzés volt. Ha leszedték, akkor használj naponta fogselymet, lassabban alakul ki újra fogkő a fogaidon.
2014. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában nem
2014. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi megkönnyebűltem
2014. nov. 19. 12:18
 7/10 anonim ***** válasza:
csak nekem van szar orvosom akkor?? xd amikor nekem csinálták baromira fájt meg ömlött a vér az inyemből..bár nekem iny alatti fogkő volt..ja és ráadásul 2 napig nem birtam semmit ennyi annyira fájt mert tiszta seb volt az inyem
2014. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jajj ne ijeszgess...
2014. nov. 20. 07:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, csak enyhén érzékeny 1-2 napig a fogad hidegre, melegre, de elmúlik. Nekem csinálták egyszer SZTK-ban, utána magán fogorvos és egyiknél sem érzetem fájdalmat.
2014. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ma már az új fajta Air-flow átfújásos módszerrel csinálják és egyáltalán nem fáj.
2014. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!