Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 14 éves vagyok. Fehér tömést...

14 éves vagyok. Fehér tömést szeretnék. Menyibe fög körülbelül kerülni?

Figyelt kérdés
Egy idősebb korú hölgynél vagyok, és félek hogy átverne. Nincs valami támogatás erre, mivel még nem vagyok 18, vagy valami ilyesmi?
2010. jan. 25. 18:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hát,szerencse hogy ma már nagyon ritka a "szürke" pótlás. Suliban szerintme nem érdemes,nem egy ismerősömnek szúrták el a fogát képzettség nélküli hibával. Magándoki sztem(nekem)4000,sztk (amire szintén nem bíznám magam elvileg ingyenes.)
2010. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én magán dokinál csináltattam, kíméletlen drága volt, talán 8ezer is volt foganként, de olyan speckó tömést csinált, hogy még zománcot is épített rá, és TELJESEN láthatatlan, nem érezni a különbséget, olyan, mintha ott se lenne. Biztos meg lehet ingyen is csinátatni, de ha van rá egy kis pénzed, akkor érdemes minőségi tömést csináltatni, mert nem mindegy, hogy mennyi macera van vele utólag. Nekem az a 4 tömés, amit anno vagy 6 éve csináltak, azóta is nyom nélkül ott van, nem pergett ki, semmi. Ez az, amire én hajlandó vagyok sokat áldozni.
2010. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!