Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy tudom megkulonboztetni...

Hogy tudom megkulonboztetni hogy foggyulladas miatt faj a fogam vagy no a bolcsessegfogam?

Figyelt kérdés
Hatulrol a masodik fogam igen erzekeny hidegre melegre es egyszer csak elkezdett magatol is fajni. Nyomkodtam a korul a foghusomat de nem faj, voltam fogorvosnal aki azt mondta csak a zomanc van lejove es ha raharapok es meg nem faj akkor nem gyullad. Viszont utanna megnyomkodtam a bolcsesseg fogamnak a helyet es ott fajt.Van olyan hogy amikor meghuzom az allkapcsom jobban faj pl asitasnal meg ilyenek. Jon a bolcsesseg fogam?? :S
2014. okt. 12. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem bölcsesség fognál nem volt olyan, hogy érzékeny lenne hideg-melegre, sőt nekem csak akkor kezdett el fájni a bölcsesség fogam növése, amikor már éreztem a nyelvemmel a helyén, hogy szúrja az ínyem és nemsokára kinő.

De pl sima fogfájásnál megeshet, sőt nálam gyakori volt, hogy máshol éreztem a fájdalmat, nem pedig annál a fognál, amivel gond volt.

2014. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!