Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A műfogsor ragasztó, hogy...

A műfogsor ragasztó, hogy ragasztja az ínyhez a fogakat?

Figyelt kérdés
Bár van olyan ismerősöm akinek az összes foga protézis, vagy hogy hívják, mégsem merem megkérdezni tőle, mert kicsit illetlennek tartom. Viszont nem tudom az egészet elképzelni. Sokszor látom reklámban, és nekem úgy tűnik, mintha az ínyhez ragadna az a valami amin a fogsor van. De az ember ínye az nedves, így nem értem. Tehát akkor X időnként ki kell venni a fogsort és újra be kell ragasztani?
2014. okt. 9. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A műfogsor ragasztó egy speciális ragasztó, ami az ínyhez is tapad.

Természetesen ki kell venni időnként, éjszakára nem hagyják bent, reggel újra felragasztják, ez nem egy állandó ragasztás. Nem láttad még filmekben? Egy pohárban úsztatják éjjel egy speciális folyadékban.

Ha rosszabb minőségű a ragasztó, akkor napközben is előfordulhat, hogy ki kell venni és újra kell ragasztani,

2014. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!