Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi ez a számon? Mit csináljak,...

Mi ez a számon? Mit csináljak, hogy eltűnjön? (kép)

Figyelt kérdés

Az előbb ebédeltem. 5 perccel azután hogy befejeztem, hirtelen éreztem, hogy feszül a számon valami. Megnéztem a tükörben, erre lett egy ilyen akármi. Úgy néz ki, mint egy szúnyogcsípés. Mi lehet ez? Egy másodperc alatt ott lett hirtelen, nem tudom mitől. Nem fáj, csak olyan furcsa, rossz érzés, feszül.

[link]

[link]

Van esély, hogy elmúlik holnapra? Vagy legalább szerdára, az fontos lenne.. Mit csináljak vele, hogy gyorsabban elmúljon?


2014. szept. 7. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Herpesz. Nem fog elmúlni holnapra. Tegyél rá jégkockát, hogy ne fejlődjön jobban ki a hólyag, de fogkrémmel is segítheted, hogy előbb leszáradjon, ha nincs otthon herpesz elleni kenőcsöd.
2014. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Afta valószínűleg
2014. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem herpesz.

Nem volt még?

2014. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aphta a száj nyálkahártyáján keletkezik, és az sárgás fehér lepedékkel borított fekély. Ez herpes lesz,
2014. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy már el is tűnt.. vagy legalábbis láthatatlanná vált. Gyorsan jött, gyorsan ment, hála az égnek! De azért kíváncsi lennék, mi volt ez.
2014. szept. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!