Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha letört a fogam, az menthetö...

Ha letört a fogam, az menthetö szombaton, ügyeletben? (bp, szentkirályiban )

Figyelt kérdés
Most tört le a fogam,potvacsi alatt s elég kellemetlen...
2014. aug. 22. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:

hát nem biztos hogy az ügyeleten megcsinálják,esetleg ha fáj írnak fel gyógyszert,vagy kihúzzák


Nekem már volt hogy az ügyeleten azt mondták hogy ők ezt csak kihúznák mert nem akarnak foglalkozni vele

2014. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor húzzák ki...nekem már mindegy...fogszabályzás során 4et huztak,nemrég megint egyet mert letört...ha Felhívom őket megmondják ki az ügyeletes.vagy akár melyik kórházba rendelőbe mehetek?
2014. aug. 22. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem interneten néz utána hogy melyik az ügyeletes fogászat,én is úgy szoktam

megkérdezhetem hány éves vagy? ha még menthető a fogad nem biztos hogy ki akarják majd húzni,ezt velem is megcsinálták,azt mondták még menthető fiatal is vagyok nem piszkálják,írtak fel gyógyszert és elküldtek

2014. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
28 vagyok.még.1 hónap múlva leszek 29.mondjuk nem örülnék ha kihuznák mert eléggé látható.oldalsó fog.
2014. aug. 23. 09:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Pénteken voltam a Szentkirályiban, ha menthető, kapsz egy időpontot NOVEMBERRE, ha nem, kb. 4 óra várakozás után kihúzzák. Ennyi, mást ott nem csinálnak.

De ha nem fáj eszeveszettül, miért is mennél ügyeletre? Menj inkább a lakhelyed szerinti SZTK-ba. A sürgősségin se örülnének neked, ha besétálnál influenzával.

2014. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lakhely szerinti sztkban olyanok a körülmények,meg a dokik... Borzasztóak... meg itt is időpont kell s mire bejutok,meg el...
2014. aug. 23. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyire tört le?

Menj magándokihoz

2014. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2 gyerek mellett nem tudok magándokihoz eljutni.20lenne anyum dokijánl.most kellett a nagynak szemüveget csinálni,40ezer,kicsi kezdi a bolcsit....
2014. aug. 24. 00:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy nem rosszabbak a körülmények az SZTK-dban, mint a Szentkirályi ügyeleten.

Kizárt dolog, hogy ilyen fájdalmakkal és szájzárral 2 gyereket el lehet látni, mint amilyenek nekem vannak, mióta kihúzták ott a fogam csütörtökön (az előző válaszomban még azt se tudtam milyen nap van, azért írtam pénteket :D).

Kezelésre meg mint mondtam, novemberre adnak időpontot ők is, ott helyben nem kezdenek el kezelni. És ez tuti, mert először azt hitték, még menthető a fogam és időpontot adtak volna. Ott még hétköznap nappal is csak húznak, ha besétálsz, ügyeletben pláne.

2014. aug. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!