Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már 5 napja be van dagadva az...

Már 5 napja be van dagadva az arcom a fogam miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hete szombaton elkezdett fájni az ínyem és egy lyukas fogam.Keddenre be is dagadt,de a száma is alig tudtam kinyitni.(szerintem szájzáram is volt)Kedden elmentem fogorvoshoz és a lyukas fogamat kifúrta és ki idegelte.Egy napig úgy kellett hagyni és másnap tett a fogamba egy gyógyszeres oldatot és ideiglenesen betömte.Jövő héten kell visszamennem,hogy rendesen betömje.A számat már jobban ki tudom nyitni,de a dagadás már 5 napja az arcomon van és nem akar lohadni.Antibioticumot is szedek és jegelni is szoktam.

2014. aug. 9. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez türelem játék, továbbra is szedd az antibiotikumot, jegeld. Rendszeresen mosd a fogaidat, használj akár szájöblítőt. (corsodyl)
2014. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mára már lejjebb ment a dagadás,de az antibioticum már elfogyott.
2014. aug. 11. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor mindenféleképpen vegyél be gyulladás-csökkentőt, fájdalom csillapítót nyugodtan, baj nem lesz belőle, az első voltam. :)
2014. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!