Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem szabad foghúzásra...

Miért nem szabad foghúzásra menni mikor valakinek megjött a menszesze?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert vért veszít a menstruáció miatt,és így még nagyobb vérveszteség érheti,ezért.
2010. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, lehet menni!
2010. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom hogy fogorvossal hogy van, de azt tudom hogy tetováltatni nem tanácsos olyankor menni mert jobban vérzik. Gondolom valahogy a fogorvos is a vérzékenyebbséggel állhat kapcsolatba...
2010. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
persze amikor kihúzzák a fogadat akkor kb 1liter vért is elveszthetsz és ha még menstruálsz is akkor megfogsz halni vérhiányba !
2010. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ennyire iq fájterek nem lehettek. A menstruáció a méh nyálkahártyájának (endometrium) megvastagodása miatt van, és ha nem történik megtermékenyülés, akkor a méh nyálkahártyája leválik, ami vérzéssel jár. Senki nem vérzik el attól hogy menstruál is, és a fogát is húzzák. Tisztára tudatlanok és ostobák vagytok, olvasni nem szoktatok? Az ilyenek miatt hal ki majd az emberiség mint ti. Az agyam eldobom.
2010. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
akkora agyad van hogyha megpróbálnád eldobni leszakadna a kezed nagyokos..:) Mellesleg szerintem a vérhiányos dolgot viccből írták . de neked is lehetne annyi eszed hogy az olvasás helyett megpróbálsz élni kicsiszivem és ha még sok olyan ember van az emberiségbe mint te akkor tuti hogy tényleg hamar kihal .
2010. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert nekem ki kellett huzni a fogamat és mikor akarta adni az érzéstelenitöt ,megkérdezte nem vérzek e.azt nem mondta miért nem szabad igy,nem aznap huzta ki a fogam hanem rá egy hétre
2010. febr. 7. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!