Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18 év felett már semmi támogat...

18 év felett már semmi támogatás nincs fogszabályzóra?

Figyelt kérdés

Még mindig tanuló vagyok, tehát TB-m is van, de már 19 is elmúltam, ebben az esetben sincs semmi támogatás már fogszabályzóra?


Ezen kívül még egy olyan kérdésem lenne, ha még nő a bölcsességfogam, akkor attól lehet fogszabályzóm?

Mielőtt valaki azt mondaná, hogy ezt majd ott megmondják, csak azért kérdezem, mert feleslegesen nem akarnék elmenni konzultációra vagy mire.



2014. júl. 9. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nincs támogatás. A bölcsességfog pedig úgy működik, hogy nem számít ha még nem nőtt ki, folyamatban van, de csinálni kell róla röntgent és ha jó irányban nő, akkor oké, ha rossz irányban, akkor ki kell húzni és majd utána felteszik.
2014. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajna nincs
2014. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, akkor ez jó drága lesz.
2014. júl. 23. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!