Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy nem-e büdös a szám?

Figyelt kérdés
Mostanában valamiért ez a mániám, nem tudom miért..Hogyan tudnám ellenőrizni egészen pontosan?
2010. jan. 4. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tenyeredbe lehelsz(összezárva)és megszagolod
2010. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Vagy megkérdezel egy olyan személyt, akiben megbízol, pl. én anyukámat szoktam, de már a barátomnak is mondtam, hogy szóljon, ha kellemetlen a leelletem, és nem venném észre.
2010. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, várok egyéb tippeket is :(

Csak azért, mert barátom szakítás előtt valamennyivel azt mondta, már nem olyan szagú a szám, mint szokott..mondom büdös??És azóta kicsit fóbiám van..

2010. jan. 4. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg a fogorvossal, ha nincs rossz fogad, akkor: Fogmosáskor a nyelved is sikáld meg. Használj Meridol szájvizet egy ideig, az segít a szájban lévő baktériumok semlegesítésében. Ha módod van rá, minden étkezés után mosd meg a fogad, mert a bomló ételmaradék is okozhat kellemetlen szagokat.
2010. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jan. 4. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én megmondom neked a tuti tippet: nyald meg a kézfejed, hagyd a nyálat 2-3 mp-ig száradni, majd szagold meg... Nos?
2010. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez működik? majd kipróbálom :)
2010. jan. 5. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!