Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A foghuzás fájdalmas?

A foghuzás fájdalmas?

Figyelt kérdés
Adnak olyankor érzéstelenitöt? És ha adnak utána már nem fáj?
2010. jan. 3. 16:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem fáj, egy picit sem, ne dőlj be az ijesztgetőknek.
2010. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor ez fogorvos függö? Mert itt valaki azt irja hogy fájt valaki meg hogy nem..
2010. jan. 3. 16:23
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő érzéstelenítés után nem érzel fájdalmat, csak kellemetlen, ahogy tekerik-csavarják ki a helyéről. Ha nagyon gyulladt esetleg kicsit érezheted, de akkor is kisebb a fájdalom sokkal, mint amikor fáj a fogad. Ne izgulj, jobb lesz utána, ha eltávolíttatod.
2010. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem SZTK-ban húztak egy csontfogat és nem fájt. Nyilván érzéstelenítővel akard, és csak akkor engedd, hogy húzzák ha már totál elzsibbadt, én semmit sem éreztem, persze amikor kiment az érzéstelenítő utána fájt, de csak egy napig. Foghúzásba még nem haltak bele, nyugi:)
2010. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, csak borzasztó kellemetlen,ahogy recseg-ropog meg feszít.
2010. jan. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. jan. 4. 19:02
 17/18 anonim válasza:
nem fájdalmas de ami utána van az maga a pokol
2012. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nagy bal**** lehet itt pár embernek a fogorvosa, nekem 2 nap alatt 4 fogat húztak ki, 2 bölcsesség fogat és 1-1 fogat ami előttük van, mindezt fentről, tegnap és tegnap előtt. Érzéstelenítés közben egyáltalán nem fájt, de utána 2-3 órával is csak kicsit. Csak akkor fájt jobban ha a nyelvemmel véletlenül nyomást gyakoroltam a lyukak helyére, 1-2 nap elteltével már alapból egyáltalán nincs fájdalom csak még érzékeny a sebek helye.
2012. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!