Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek veszélyes az...

Szerintetek veszélyes az otthoni fogfehérítés? Kinek milyen tapasztalatai vannak az iwhite-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 2. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem minden fog alkalmas feheritesre az allomanya miatt.

Ha valakinek szep de kicsit pl a szeleknel mintha uveges lenne a foga, az pl nem alkalmas a feheritesre, mert a sav ami megmarrja a zomanct, hsszu tavon tobb problemat okozhat.

Persze a hatas eloszor szemebetuno.

De konnyen fog romlani, lyukadni.

Szerintem kerd ki orvos velemenyet.

A legjobban feheritheto fog "fajta" ami eleve a csont kicsit sargasab.

2010. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a fog eredetileg sem fehér színű, hanem "csontszínű", semmiféleképpen sem az az egészséges, ha fehér a fogad. az egy dolog ha a lepedéket eltávolíttatod, de ha kifehéríted a fogad, biztos h természetes védőréteget távolítanak el. de kérdezz fogorvost is.
2010. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van veszélye, igen...Fogfehéritést csak teljesen egészséges, vagy jol kezelt fogakon lehet végezni, azaz nem szabad szuvas, beteg fognak lennie, kulonben iszonyatosan fàjdalmas tud lenni a fehérités.

Apropo, fehérités: rosszul hasznàljuk ezt a kifejezést, igazàbol nem fehéritést, hanem vilàgositàst jelent..Azaz: képzeld el pl, hogy egy piros polot hipoba teszel...Fehér lesz? Nem, rozsaszin! Minden fognak van egy természetes àrnyalata, egyeseknek szurke, màsoknak sàrgàs..Ha egy szurkés àrnyalatu fogat fehéritesz, vilàgosabb szurkésfehér szine lesz, ha egy sàrgàsat, vilàgos sàrga, elefàntcsont, de hofehér tutira nem lesz!!!

Amit rendelni szeretnél, az a sines, làmpàs megoldàs??? Csak azért, mert vhol olvastam, a làmpa egy elemmel mukodik, azaz semmi hatàsa nem lesz, a felvitt folyadékot nagy ereju led làmpàval kell megvilàgitani, hogy az oxidàcios folyamatok el tudjanak indulni...No, az otthoni fehéritést ezzel az iwhite tal ugy képzeld el, minhta a folyadékot egy elemlàmpàval vilàgitanàd...Azaz nagy hatàsa nem lesz, talàn egy fél àrnyalatnyi vilàgosodàs pàr hét alatt....

Kérj inkàbb a fogàszodtol egy depuràciot és polirozàst, vilàgositja kissé a fogad, ha mentes mindne fogkotol és lerakodàstol :)

2010. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eddig sem voltam biztos a dolgokban,de most sikerült lebeszélnetek :D

Amúgy nem lehet tudni hogy mitől van a fogak végén az az üveges rész? mert nekem is olyan.. sajnos... esetleg nem lehet javítani rajta?

2010. jan. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!