Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most húzták ki a fogam és...

Most húzták ki a fogam és nagyon fáj! Ez baj?

Figyelt kérdés
úgy egy órája jöttem a fogorvostól, kihúzta a 2 fogamat mert kell a fogszabályzáshoz hely. a múltkori nem fájt ennyire de ez nagyon fáj, pedig még hat az érzéstelenítő. ezt sokkal nehezebben tudta kihúzni mint a másikat és az érzéstelenítés is jobban fájt. mit csináljak? már vettem be fájdalomcsillapítót de nem múlik

2014. jún. 11. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik. Én bőgtem, mikor kiment az érzéstelenítő, de nem vehettem be semmit, terhes voltam. Amit bevehettem volna, az nem volt otthon. Estére enyhült. Ki nem nőtt bölcsességfog volt.
2014. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öblögess betadinnal, nehogy begyulladjon! Hamar meggyógyul a seb tőle.
2014. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kettőt húztak egyszerre?

Hú, az nem valami jó, mert hogy fogsz enni?

2014. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kisőrlőket vették ki?

Még ma ilyen lesz sajnos, holnap már mosd a környéken

a többi fogat fogkrémmel

2014. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap húzták két fogamat, hasonló okból.

Az orvos nekem írtföl tanácsokat kb. a lényeg itt van:

[link]

Fájdalomcsillapító nekem segített, azt vehetsz be, de fontos hogy ne Algopirin vagy más pirin végződésű gyógyszert, legjobb az iburofén 600 mg vagy paracetamol 1g ha elmúltál már 14 éves. Napi háromszor veheted be. a nem múlik vissza a dokihoz és add erősebb gyógyszert.

2014. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szemfogaim mögöttit. Az egyiket hétfőn, az alig fájt de ez most nagyon fáj, főleg ahová a hátsó érzéstelenítőt szúrta.
2014. jún. 11. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát jobbulást, iszogassál kamilla teát
2014. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!