Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelték a fogam, ciki?

Gyökérkezelték a fogam, ciki?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,pár hete tömték az egyik metszőfogamat.Néhány napja nagyon fájt az a fog,sőt,be is dagadt az arcom,tehát begyulladt az ínyem.Most elmentünk a szüleimmel egy másik orvoshoz aki azt mondta,hogy nagy a tömés+elhalt a fog.Gyökérkezelte.Nagyon furán érzem most magam,enni se merek.Szerintem túl fiatal vagyok még a gyökérkezeléshez...

2014. jún. 10. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ez sajnos nem kor függő, nincs ebben semmi ciki, amugy meg senkinek semmi köze hozzá, ne mond el senkinek ha te cikinek érzed.
2014. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, sőt az orvos ezzel megmentette a fogadat. Még mindig jobb, mintha ki kellett volna húzni.
2014. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos elhalt, talán ráharaptál valami csontra, héjra.. Ezzel viszont megmentette - 20-30 évre egész biztos. Túl kemény dolgot ne harapj vele (pl nyers répa), amíg megnyugszik
2014. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?
2014. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alsó fog vagy felső?
2014. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg talán érdemes lenne rá koronát tetetni,

ha már úgyis elhalt -

Hátha úgy ellenállóbb lesz a fog

2014. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jobb felső kettes...:(Az arcom egyre rosszabb,kaptam gyógyszert,de nem érzem hogy hatna.Ma lesz a bankettem(8.-os vagyok)ott is napszemüvegbe leszek.Szerintem azért ciki,mert még nem hallottam hogy gyereknek van gyökérkezelve egy foga.Ami az arcomat illeti,szombaton pedig a ballagásom lesz,addigra remélem kiszivárog a genny.Köszönöm a válaszokat!:)Sokat segítetek!
2014. jún. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!