Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Be tudja tömni a fogorvos a...

Be tudja tömni a fogorvos a bal felső kismetszőmet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sajnos a bal felső 1-es és 2-es fogam torlódottak, a 2-es fog félig az 1-es mögé nőtt. :( Észrevettem, hogy a két fog között a 2-esem elkezdett szuvasodni. mivel ez elég nehezen közelíthető meg fúróval, szerintetek be tudja tömni? nem szeretnék még koronát, fogatlan pedig végképp nem akarok lenni :(
2014. máj. 28. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésedre egy fogorvosnál senki sem tudna neked pontosabb választ adni. Menj el fogorvoshoz és majd ő elmondja, mik a lehetőségeid. Nem fog rögtön neked esni sem fogóval, sem fúróval. Elmondja mit ehet tenni és te választod ki a lehetőségek közül a neked legmegfelelőbbet. Ha pedig lyukas a fogad, akkor szerintem nem szempont sem az, hogy nem akarsz koronát, sem az, hogy nem akarod kihúzatni. Elrohadt foggal sem lenne szebb életed. De felesleges egyből ilyen tragikusan megközelíteni a kérdést, ma már a legvégsőkig elmennek, hogy megmentsenek egy fogat. Egy torlódott fog szuvasodása pedig szerintem nem egy mission impossible.
2014. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak egy kis fekete pötty van ott, 1-2 mm. csak szerintem nehezen hozzáférhető. remélem be tudja tömni,csak 18 éves vagyok, nem akarok még rá koronát. persze ha csak ez a megoldás, akkor nincs más választásom :S
2014. máj. 28. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
De hidd el, hogy erre a leghamarabb egy fogorvostól kaphatsz választ és nem látatlanban, hanem egy vizsgálat alkalmával. Ilyen kis pötty miatt meg miért kapnál koronát?
2014. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nyáron meglátogatom a fogdokit. nagyon félek, de muszáj :S
2014. máj. 29. 07:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyémet be tudta,elől nem is látszik,pedig azt hittem fog.Nem is éreztem semmit,szóval ne parázz!
2014. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi okod a félelemre. Nekem ettől sokkal komolyabb beavatkozásokra is szükség volt már, mégsem félek. A titok a jó fogorvosban rejlik.
2014. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!