Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehetne minnél gyorsabb...

Hogyan lehetne minnél gyorsabban elmulasztani?

Figyelt kérdés

begyulladt a fogam és ettől bedagadt az arcom.holnap suliba így nem akarok menni de muszáj mert kellenek az év végére a jegyek.nincs itthon szájvíz se.hogyan tudnám gyorsan elmulasztani a daganatot ?

köszi a segítséget !



2014. máj. 12. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gyulladás van, akkor arra kell valami antibiotikum (pl. Dalacin) - Azt meg oirvos tudja felírni, úgyhogy menj el fogászhoz
2014. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tömött fognál gyulladt be?

De mindenképp irass fel antibiot,mert különben

nem fog (magától9 elmúlni a gyulladás -

2014. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Délután nincs fogdoki?

Bár simán elmehetsz délelőtt is, gyökérkezeli valszeg, aztán ehetsz a suliba jegyeket szerezni!!

2014. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*mehetsz.

És tényleg vedd komolyan, én jártam már meg nem múló gyulladással :(

2014. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tömött fognál gyulladt be de tegnap óta egy kicsit lejebb ment.háromszor-négyszer volt már velem ilyen de mindig elmúlt magától pár nap alatt. amikor bedagadt az arcom sose értem rá megnézetni aztán ahogy elmúlt elfelejtődött.azt tervezem hogy mostanába elmegyek ahogy vége a hajtásnak bár őszintén egy kicsit félek..
2014. máj. 13. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!