Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ingyenes a kezelés?

Ingyenes a kezelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég költöztem Nyíregyházára, most készülök fogorvoshoz, először. Tehát itt még nem voltam fogorvosnál. Nos megnéztem a neten,h a lakhelyem szerint hova tartozom (megvan az ideiglenes lakcímem, ennyi elég ahhoz, h el tudjak menni fogorvoshoz?). Ingyenes kezelést szeretnék, ezért néztem meg ,h hova tartozom. A szülővárásomban úgy van,h ha odamegy az ember ahova tartozik,akk ingyenes a kezelés. Sajnos nincs x ezer Ft-om most egy fogtömésre :( Ha odamegyek ahova az ideiglenes lakcímem alapján tartozom ingyen látnak el? Köszi előre is.

2014. máj. 12. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. El kell,hogy lássanak ideiglenes lakcímmel.
2014. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! és nem tudod,h úgy működik,mint az sztk-ban? tehát,ha odatartozom kerületileg,akk ingyenes?
2014. máj. 12. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,ahova tartozol akár csak ideiglenes címmel is, el kell hogy ingyen lássanak.
2014. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2014. máj. 12. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!