Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas a fogam és fáj. Mit...

Lyukas a fogam és fáj. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kiderült hogy lyukas a fogam,de elküldtek panoráma röntgenre amire májusba kaptam időpontot és utána se egyből fogják betömni,viszont nagyon fáj. Ha itthon vagyok kitudom tisztítani (tűvel szoktam óvatosan) és akkor ugye nem marad benne kaja maradék,de suliba,mikor nem vagyok itthon ezt nem tudom megcsinálni és akkor nem tudok enni se,annyira fáj..(már nem egyszer szedtem be fájdalomcsillapítót de nem élhetek rajta még egy hónapig.)
2014. ápr. 9. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénzbe kerül ugyan, de el kell menni egy jól felszerelt magán fogorvoshoz, ahol azonnal megröntgenezik és 2 perc múlva elkezdik a tényeges kezelést.
2014. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik orvoshoz. Lyukas foggal nem szoktak panoráma röntgenre küldeni, hanem betömik a fogat. Akkor kell röntgen, ha nem tudják, hogy mi okozza a bajt. Panoráma meg, ha látni kell az egész állkapcsot, pl. fogszabályzás vagy fogpótlások megtervezéséhez.
2014. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem gondolkodtál még speciális fogfájásra való gyógyszerre? Nekem az segített és nem a fájdalom csillapító. De ha meg lyukas és fáj azt nem hónapokig húzzák..
2014. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondták,hogy a tejfogaim alatt nincsen csontfog lehet,és azért küldtek el panoráma röntgenre.. de attól még betömhették volna..
2014. ápr. 9. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!