Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog csak az utolsó...

Bölcsességfog csak az utolsó lehet?

Figyelt kérdés

Nekem az utolsó elötti fogam van elég érdekes helyzetben, konkrétan nem tud kinőni, mert kicsit "ferdén" fekszik a másik fogamra.


A 4 hátsó fogam mind kintvan és semmi bajuk. Ennek a fognak meg csak a vége van kint évek óta, de nem fáj.



2014. márc. 16. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Összesen lehet négy, szóval valami nem stimmel.
2014. márc. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

?


4 foga lehet az embernek? A 4 leghátsó kintvan, de azok nem bölcsességfogak, mert rendesen kijöttek.


Azt kérdeztem, hogy utolsó előtti fog (ami a hátsó előtt van) lehet-e bölcsességfog?


Mert a bölcsességfog rendszerint rossz helyzetben akar kibújni, ezért fáj sokaknál, és kicsit nekem is ferde a fogam az utolsó előttinél. (le is lett röntgenezve.)

2014. márc. 16. 11:59
 3/7 Rada válasza:
A bölcsességfogad mindenképp az utolsó lesz. Lehet, hogy már kint van valamennyire a bölcsességfogad, nem mindenkinek fáj mikor nő. De a legjobb, ha csináltatsz egy panoráma röntgent róla.
2014. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Látom eddig 2 válaszból egyse értette a kérdést.


Mind a 4 hátsó fogam, kint van teljesen!!!!!!!!!!!!!!


Utolsó előtti fogam néz ki úgy, mintha bölcsességfog lenne, picit ferde.


Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni! És van róla röntgen.


Kiírom a kérdésben hogy mind a 4 hátsó fogam kintvan, erre jöttök itt, hogy lehet azért nincs kint a bölcsességfogam....


Komolyan hogy lehet valakik ennyire...

2014. márc. 18. 22:10
 5/7 A kérdező kommentje:

A KÉRDÉS csupán ANNYI hogy LEHET-E UTOLSÓ ELŐTTI FOG BÖLCSESSÉGFOG.


Kiemeltem a lényeget.

2014. márc. 18. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne, ha két fogad közé benőne ember.
2014. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

érdekes is, mert két fogam közül az egyiket nyomja a fogam, ezért nem tud kinőni.


De ez már nem fáj, mintha feladta volna a küzdelmet.


Olyan mint egy fatámasz, mikor félsz hogy letöri a szél az ágat, ezért alátámasztod.

2014. márc. 19. 01:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!