Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó ha fel van...

A fogszabályzó ha fel van helyezve okozhat bármi hangkiejtési hibát? Mennyire zavaró?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az első napokban furcsa! Kicsit sejpítesz tőle, de hamar elmúlik, mert megszokja a szád. Nekem 2 évig volt... de megérte, mert szépek a fogaim:) És egyáltalán nem volt vészes, nyugi:)
2009. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Szajnosz okoszhat.


A típusától függ, ezt így nem lehet megmondani.

2009. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Függ attól is hogy milyen a fogazatod,és a fogszabályzó!

Vannak énekesnők,akik fogszabival énekelnek,és jól!:)

2009. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat
2009. dec. 13. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
én 5 napig nem tudtam zöngés msh-kat tisztán kiejtenixd
2009. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ez egy nagy tévhit hogy nem tudsz vele beszélni normálisan.

Nekem egy hete tették fel és minden rendbe van normálisan beszéltem az első perctől fogva. Az egyetlen gond vele az evés, és hogy kidörzsölheti a szádat belül.

Persze ha éjszaki fogszabályzód lesz akkor nem tudsz vele beszélni de azt éjszakára találták ki nem beszélésre. Bár én inkább suliba hordtam mert éjszaka fájt tőle a fejem. (Ezért lett állandó fogszabim.) De nagyon jó volt sok fiú körbe vett mert tetszett nekik hogy kicsit pöszén beszélek.

2009. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
miután föltették a fogszabimat,egyből suliba mentem és nem volt semmi probléma.inkább furcsa volt,de a beszédben nem akadályozott!az evés volt iszonyatos kb három napig.
2010. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!