Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A gyökérkezelés mely fázisa a...

A gyökérkezelés mely fázisa a legfájdalmasabb?

Figyelt kérdés
Holnap kell visszamennem gyökérkezelésre. Ez lessz a 2.alkalom. Jobban fog fájni mint az első?

2014. febr. 18. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs begyulladva, és jól csinálja, akkor szinte egyáltalán nem fáj.
2014. febr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2014. febr. 18. 01:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első, amikor idegölőt tesz bele a fogba az kellemetlen csak. a másodiknál már érzéstelenítő sem kell, mert el vannak halva az idek(ek). Az csak unalmas, mert több percig kotorássza ki az ideg maradványokat.
2014. febr. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 2x voltam, mindkétszer fájt.


Többet ehhez a fogdokihoz nem megyek, de a másikért meg fizetni kell :P Lehet elmegyek Németországba mert a tesómnak is ott csinálták és ott minőségi munkát végeznek, ingyen! Furcsa ez az ország azért..

2014. febr. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es: Már megint az országszidás. Ennyi erővel én meg mondhatnám, hogy TB alapon járok dokihoz, és mindent tökéletes csinál...

Orvostól függ, nem az országtól...

2014. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso elotti , am igen. Testverem Ausztriában el, profin megcsinálták az összes rossz fogat tb alapon. Utolsónak igaza van, nem az országgal van a baj ebben a témában, hanem az orvosokkal, keves Magyarországon a jo orvos, mind elmegy külföldre 4-5x os fizu miatt. Koszonom a válaszokat:) ittvagyok a fogorvosnal amugy :D most kptam meg a lidocain injekciót, nagyon kedves velem a fogorvos. Első alkalommal is jo munkat végzett, es akkoris nagyon figyelmes kedves volt.
2014. febr. 18. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a baj az országgal, hogy ha átmegyek egy másik dokihoz, már fizetni kell! Ha utazok több száz kilométertm akkor meg ingyen van egy idegen honban. Szóval igen, az országgal van a baj.


Az meg a másik, hogy miért adnak olyannak papírt aki nem ért hozzá? Na mindegy..

Akkor azt már el se mondom, hogy 20 ezrekért veszik a vért tőlem mert az olyan jó biznisz. Ennyit a TB-ről :P Ami már egészségügyi hozzájárulás, az új alaptörvény óta.. de akit valóban érdekel, az utána nézhet bármikor. Akit nem érdekel az meg feleslegesen erőlködik a vitával.

2014. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt már vagy 5 fogorvosom :D mindegyik TB alapon.
2014. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De hogyan? Elárulhatnád a titkot. Át lehet jelentkezni ugyanúgy mint a háziorvos esetén?
2014. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felénk több fogorvos van egy körzetben. Ha egyikük nem tetszik, átmegyek a másikhoz.
2014. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!