Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Hogy takarjam el a fogam?

SOS! Hogy takarjam el a fogam?

Figyelt kérdés

Ma voltam fogászaton, de egyelőre csak megnézett a doktornő, adott beutalót a röntgenre és két hét múlva hétfőre kaptam új időpontot kezelésre.


Igen ám, csakhogy mikor hazajöttem, észrevettem, hogy elöl kilyukadt a fogam. Eddig is látszott már picit, hogy baj lesz, de még nem lyukadt át teljesen. Többek között ezt akartam megelőzni, de nem voltam elég gyors ezek szerint.


Mit tegyek, hogy ne vegyék észre mások 2 hétig??? :( Sajnos nem tudok hamarabb elmenni. A doktornő sem ér rá és nekem is dolgoznom kell. Kérlek segítsetek, nagyon elkeseredtem. :(


2014. febr. 17. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát sajna csak azt tudom mondani, hogy ne beszélj sokat, ne nevess úgy igaziból, hogy minden fog látszódjon. Hát nem tudom mások, hogy vannak vele, de én az embereken először a fogukat nézem meg, na jó nincs semmi gond, ha csúnya neki, de még is oda koncentrálódik a figyelmem. Úgyhogy szerintem ezen csak a kevés beszéd visszafogott mosoly segíthet.
2014. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!