Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felülre, előre az ínybe...

Felülre, előre az ínybe kapott injekció után meddig lehet érzéketlen és belül fájdalmas az arcom?

Figyelt kérdés
Tegnap cserélték ki két egymás melletti (bal felső 2-es, 3-as) fogamban/közte a régi tömést, három injekcióval, többszöri gyógyszeres szünettel, megszenvedtünk vele, mert elég vérzékeny vagyok, délelőtt 10-11 között kaptam a szurikat, és ma reggel még "ferde" az arcom, fájogat, nem tudom bal oldalra húzni a szám, ha mosolygok pl. Ha idegbe mehetett, kb. mennyi idő mire oldódik? Köszönöm szépen.
2009. dec. 9. 09:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném mondani, nagyon kérem, aki mondaná, hogy az orvost kérdezzem, ne írja, ez megtörtént, én most személyes tapasztalatot szeretnék, kíváncsi vagyok, másnak hasonló esetben mi volt. Köszi!
2009. dec. 9. 09:54
 2/5 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy fájt előre az injekció? sajnos tömni kell az első 2metszőfogam és két injekciót fogok kapni előre meg a szájpadlásba...nagyon fáj? nem birom a fájdalmat:S
2009. dec. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Hát van orvos, aki előtte ad ilyen kis spray érzéstelenítőt, talán lehet is kérni. Az enyém nem ad, de csak picit rossz, kibírható volt, az nagyobb baj, hogy utána lassan oldódik ez a féloldali merevség (de nekem problémás, ez nem jellemző amúgy! nehogy ezzel megijesszelek). Szerettem volna, ha ír, aki hasonlóan járt, de úgy látszik most nem jár erre olyan..

Légy bátor, nem lesz baj, és utána jó, amikor szépen megcsinálják, de előre meg lehet kérdezni, esetleg ha ismersz olyat, aki oda jár, vagy várakozás közben.

2009. dec. 10. 12:40
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Köszönöm szépen hogy írtál ez egy kicsit erőt adott mindenki azt mondta h olyna minth az orromba szurnák nagyon fáj a szájpadlásba előre pedig egyszerűen borzalmas ők sirtak orditottak:(:( nagyon kicsi a fájdalomküszöböm és nagyon félek.

Remélem igazad lesz:)

2009. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uramatyám. Sírtak? Hát milyen sarlatán volt az? Nem tudom elképzelni, mit csinált az az orvos, ennek nem szabad ennyire fájni, de ahhoz ne menj, akinél ők voltak..próbálj megnyugodni. (Tökjó, hogy én szerettem volna tanácsot és végül én adok:) dehát nem baj, erre jó az oldal.)
2009. dec. 11. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!