Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki elmesélné hogy történek...

Zsoficica99 kérdése:

Valaki elmesélné hogy történek a fogszabályzó felrakása?

Figyelt kérdés
jövőhét szerdán megyek és fogalmam sincs mire számítsak

2014. febr. 14. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden egyes 'pöcköt' felragasztanak egyesével, majd rárakják a drótot... egyébként én is fogszabályzós vagyok, és a felrakástól nem kell félni, egyáltalán nem fáj..:)
2014. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először a gyűrűt teszik fel a rágófogakra. Majd jönnek a brackettek(azok a kis fémek a fogakon). Gyors leszárítás után következik a kondícionálás, mosás, szárítás, ragasztás, szépen sorban, minden fogra. A kezdő ívet (amely az összes közül a leglágyabb) bekötik a brackettekre, és már kész is a fogszabályzó!
2014. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem valami kek folyadekkal megtisztitottak a fofai (ez par perc), utana egyenkent felragasztottak a fogaimra ezeket a kis fem izeket, es vegul egy vekony "drotott fuztek a kis izekbe" es apro gumikkal eogzitettek hohy ne jojjon le.

NEM faj csak a masodik naptol kb egy hetig feszito kellemetlen erzes volt es ez az erzes minden akrivalas utan jelentkwzik par napig

2014. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aha 1x voltam fogorvosnál kihuzot még régen 1 tejfogam, és azota nem is voltam
2014. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)és alsó felső felrakása kb mennyi időbe telik?:DD
2014. febr. 14. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10-10 perc alatt rakta fel. Bár nekem nincsenek a 6os fogaimon gyűrűk, hanem ilyen beakasztós breckett van, ami nem is úgy néz ki, mint a többi.:)
2014. febr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!