Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez minek a jele lehet?

Ez minek a jele lehet?

Figyelt kérdés
A leghátsó fogamnál kijött egy ilyen kis hólyag ami nagyon fáj ha megnyomom . Ez mi lehet szerintem ilyen genny lehet benne. Mit csináljak vele ? Egy ilyen kis hólyag szerü dolog.

2014. febr. 3. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem akkor szokott ilyen lenni, ha valami kaja megsérti az ínyem... semmit ne csinálj vele, elméletileg 1-2 nap alatt el fog múlni ... max fertőtlenítsd le jó kis házi pálinkával :))(nem kell lenyelni! :D) ha nem múlik el akkor menj el fogorvoshoz...
2014. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez elvileg a cisztának a kezdete.
2014. febr. 3. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg afta. Ha gyorsan meg akarsz szabadulni tőle, öblögethetsz Corsodyllel, Listerine szájvízzel. Ha elmúlt ne használd őket, mert úgy több kárt csinálnak mint hasznot.
2014. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kor-Nelly válasza:
Esetleg sipoly. Ha az, akkor az nem fog elmúlni magától. És lehet cisztát megelőző állapot, vagy már ciszta. De ezen csak orvos tud segíteni. Addig is nyugodtan nyomkodd ki belőle a gennyet, ami a feszítést okozza, úgyis újra megtelik. Nekem első fogamnál volt ilyen, azt megműtötték. De az is lehet, hogy csak megsérült, akkor el fog múlni pár napon belül. Hyperol tablettát oldj fel vízben, azzal kezeld. Ha véletlenül mégis sipoly lenne, akkor sem teszel kárt magadban a hyperollal.
2014. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!