Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg nem bírom majd becsukn...

Tényleg nem bírom majd becsukni a számat az állandó fogszabályzóba? ( mély harapás )

Figyelt kérdés

Holnap megyek minta levételre, és állandóm lesz.

Hogy fog ez kinézni ha mély harapásom van ? hogy raknak az alsóra ha a felsők az alsókat takarják teljesen?

Rágózni lehet fogszabályzóba majd?

néztem hogy ha fentebb emelik a felsőket akkor máshogy fog állni a szám meg minden, és fura mosolyom lesz, én nagyon félek hogy máshogy fogok kinézni :(

Hogy lesz ez az egész?

Köszi a válaszokat :)



2014. febr. 2. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy hogy fog kinézni, azt inkább a fogorvostól kell megkérdeni, az enyém megmutatta olyan műfogas mintán.

Be fogod tudni csukni, ne aggódj :)

Nekem nagyon furcsa érzés volt eleinte, mintha újra kellett volna tanulnom enni:D Meg mintha más szájával kellett volna beszélnem :D Rágózni nem érdemes eleinte, mert beleragad. Ha megtanultál enni a foxival, akkor majd rágózol. És vigyél magaddal fogkefét a suliba mert beleragad a kaja és tök ciki ha nem veszed észre.

Máshogy fogsz kinézni, de ez a cél. Én nem akartam, anyukám beszélt rá. de nagyon örülök neki, mert tényleg szép lett a fogam :)

2014. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg nagyon takarja a felső az alsó fogsorodat addig nem fogják felrakni alulra, mert simán leharaphatod. Szerintem olyan nagy változás nem lesz a kinézeteden emiatt, szóval emiatt ne izgulj :) A fogszabályzó már csak ilyen :)
2014. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!