Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Colgate Total vagy Paradontax...

Colgate Total vagy Paradontax fogkrém jobb?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik jobb, egy Kenworth kamion, vagy egy Renault Twingo?


Attól függ, mire.

A Colgate egy szimpla lakossági fogkrém, ízesített humbug jó reklámszöveggel, de fogmosásra jó.

A Paradontax ínyproblémákra való, ásványi sókat tartalmazó fogkrém.

A célnak mindkettő megfelel, attól függ, mi a célod.

Nekem ínyre segített a Parodontax. Ha ilyen problémáid vannak, megéri kipróbálni.

2014. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Colgate total mire jobb, mint a Paradontax?
2014. jan. 27. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Colgate egy sima fogkrém, megtisztítja a fogakat, jó az íze. A reklám mond róla minden szépet és jót, de ugye... miről nem mondanak? Egy átlagos fogkrém, a neve miatt kicsit drágább.

A Parodontax valóban tartalmaz olyasmit (ásványokat, sókat), amik segítenek az ínyproblémákon. Az íze sós, első használatok alkalmával kellemetlennek is mondható.

Viszont legalább tényleg azt adj, amit állít magáról.


A kérdés tehát az, csak fogat akarsz mosni, vagy valamilyen problémád van?

2014. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig totalt használtam és a tapasztalatom szerint messze a legjobb fogkrém ! Magyar fogorvosok ezt ajánlják egyedül, ezentúl az egyetlen fogkrém, mely a fogmosás után is véd és ezt tapasztaltam is.


Fogorvosom szerint nagyon sok a fogkövem, de ez genetikailag hajlamosít, így úgysem tudok mit tenni és most olyan megoldást keresek, ami a fogkőképződés ellen jó. Esetleg tudnátok segíteni ? Köszi :-).

2014. jan. 27. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan: akkor miért kérded? Ha szerinted az a legjobb, akkor hol a gond? Rosszul tetted fel a kérdést szerintem.

Az, hogy kinek a fogdokija mit mond, az egy más tészta, minden doki másban hisz. Olyat viszont még nem hallottam, hogy az agyonreklámozott, gyanúsan sokrétű csodaszerekben hitt volna bármelyik is.

A Colgate egy sima fogkrém, nem specializálódik egy területre.

Ha neked egy gondod van, amire megoldást keresel,akkor arra válassz. De ezt már harmadjára magyarázom el.


Fogkőre nekem a Vademecum-ot javasolták, de nem értem, miért nem a google-be írod be az ilyesmit.


[link]

2014. jan. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!