Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Neuwirth Gábor (Fórum...

Dr. Neuwirth Gábor (Fórum Dentál Fogászat Debrecen) Járt már valaki nála? Vélemények róla?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 17:58
 1/4 anonim válasza:
Látom nem friss kérdés de hátha segít abban hogy mellette dönts, . Most jöttem el a rendelőből, nekem nagyon problémás az összes fogam,de doktor úr mind szakmailag mind emberileg magasan az átlag felett áll, az összes családtagomnak kizárólag őt ajánlom, igy aki biztos hogy jó fogorvost keres annak megkell ismernie
2015. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Teljesen átlag fogorvos, magas árakkal.
2017. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szimpatikus orvos bár érződött hogy nem egy nagy élmény vírus idején dolgozni.

Mindenesetre én életem legfájdalmasabb húzásán vagyok túl nála. 3 érzéstelenítő és semmit sem hatott. Ha a gyökérhez ért mert gyulladt gyökérkezelt fog volt olyan éles fájdalmam volt hogy majdnem kiugrottam a székből. Ezért is ültem 50 percig de nagyon kivolt már mert egyszerűen nem jött ki a fog.

Ettől függetlenül hálás vagyok neki mert elvállalt és segített. Bár tény nem voltam egy egyszerű eset.

2020. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az akkor komoly orvos lehetett ha gyulladt fogat kezelt.. szakmailag 0.
2021. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!