Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül Szolnokon az...

Mennyibe kerül Szolnokon az sztk-ban a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy 14 éves vagyok, szeretnék fogszabályzót, de csak fölülre, mert alul szépek a fogaim... És én szerintem sztk-ban szeretném megcsináltatni majd, és sima,egyszerű, fémfogszabályzót szeretnék. És ez kb mennyibe kerülne? (nem baj ha nem szolnokiak vagytok, azért tippet,ötletet adhattok) meg azt is leírnátok lécci hogy ez hogy működik? mármint odamegyek,felrakják a fogszabályzót,kifizetem és kész? vagy mi? :D előre is köszii a válaszokat! ;-) 14L

2014. jan. 1. 10:58
 1/1 anonim válasza:
Szia! Az úgy megy hogy először elmész és leveszik a mintát a fogszabályzóhoz. A mintavétel úgy történik hogy egy gyurma szerű anyagot felnyomnak (a te esetedben) a felső állkapcsodra. Az pár perc alatt kész is. Aztán adnak egy csekket amit be is kell fizetned aznap. Ezzel elszaladtok a legközelebbi postára majd a visszaviszitek a dokinak a bizonylatot. Ő pedig ad egy időpontot, hogy mikor teszi fel.
2015. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!