Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki fog esni a fogam?

Ki fog esni a fogam?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 évvel ezelőtt sportolás közben nagyon picit letörött az első két fogam közel az egyiknek a széle ( nemtudom orvosi nyelven hogy mondják az első két fogat,felső fogsoromnál).A lényeg hogy a legláthatóbb helyen,elől.Sajnos rossz emberi szokáshoz híven amíg nem fájt nem érdekelt és nem is mentem el orvoshoz.Most viiszont pár napja eléggé elkezdett fájni és nagyon érzékeny mindenre.Megnéztem a tükörbe és a másikhoz képest picit talán elis van vékonyodva a vége.Ma reggel pedig azt vettem észre hogy egy minimális módon mozog.

Most nagyon kétségbe vagyok esve,hogy ki fog esni.Mit lehet ezzel csinálni? Nyilván amint lehet fogorvoshoz megyek de most hogy jönnek az ünnepek nem hiszem hogy 2-3 napon belül erre sor kerül.Előreláthatólag mit fognak ezzel csinálni? Vagy mit lehet?

Köszönöm előre.

19/ L



2013. dec. 22. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
nem szürkült be az a fogad? Hány mm tört le? Esetleg képet tudsz csatolni?
2013. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg fogják röntgenezni
2013. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!