Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha választok magamnak egy...

Ha választok magamnak egy fogorvost és nem ahoz megyek aki itt a faluban van akkor az menyibe kerül majd nekem?

Figyelt kérdés
Menyit kér majd a másik fogorvos? Felnött vagyok oda mek ahova akarok ez tuti, cs menyibe kerül majd? Azért mek am másikhoz mer ezel it nem vok elégedett.

2013. dec. 5. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha magánrendelőbe mész akkor sokkal drágább lesz, de az biztos, hogy a fogad meg lesz mentve. Mit szerentél csináltatni? Budapestre szeretnél menni fogorvoshoz? Vagy van már valami fogorvos jelölted? Mit kell csinálni?
2013. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát itt a falu mellett van egy kisváros oda megyek egy sokak szerint nagyon jó fogorvoshoz. Tömetni tuti kell esetleg koronát is kell csináltatnom, legroszab esetben foghúzás amit remélem sikerül majd elkerülni.
2013. dec. 6. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én mondom az én fogorvosom árait. De ő drága, egy budapesti magánrendelő ahová én járok. Egy tömés 15.000, húzás 10.000, korona 50ezer vagy ha cirkóniumból akkor 70.000.

Neten nem tudsz rákeresni, hogy nincsenek e írva nekik árak?

2013. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálok rákeresni, am jó drága fogorvosod van, sztem akihez én mek cs nem kér enyi pénzt, mert sokan járnak hozá máshonan is akik fizetnek de ök sem gazdagok.
2013. dec. 7. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!