Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megoldható ez a gondom? 22...

Megoldható ez a gondom? 22 éves vagyok! Kiskorom óta a fogaim elkezdtek összecsúszni elől! Fogszabályzást semmiféleképpen nem szeretnék!

Figyelt kérdés
Arra gondoltam(Anyagi oldala megoldott lenne),hogy az első négy fogam kihúznák és csináltatnék négy db új fogat a helyére!Nem jó az amikor az ember nem mosolyoghat őszintén! Szerintetek megoldható ebben a formában a problémám?Kivitelezhető ez? Ha esetleg fogorvosok is válaszolnának azt külön megköszönném!
2009. nov. 22. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kivitelezhető, és persze elég drága anyagi oldala van.

Ha egészségesek a fogaid, akkor inkább fogszabályzót, esetleg ha megoldható korrekciós műtétet javasolnék (már ha van ilyen), húzást nem igen. Elsősorban senki nem garantálja, hogy az implantátumokat nem löki ki a szervezeted, továbbá egy implantátum soha a büdös életben nem lesz olyan, mint egy igazi fog.

Lehet összecsúsznak, csúnyán néznek ki, de én a helyedben semmiképp nem húzatnám ki. Ráérsz akkor húzatni, ha kell.

2009. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy implantátum úgy 160 ezer Ft, tehát 4 az 640 ezer. És a gyökérbeültetés után fél évvel lehet rátenni a fogat, úgyhogy fél évig fogatlan banya lennél. Nem tudom, mért irtózol ennyire a fogszabályozástól, ami ma már nagyon gyakori, és nem olyan barbár beavatkozás, mint négy ép fog kitépkedése.
2009. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem inplantátumra gondoltam éppen,hanem hidas megoldásra! Az azért a 4 db fog esetében 200 000 és 250 000 ft-körül mozog!
2009. nov. 23. 13:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Implantátum!
2009. nov. 23. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor még kettőt le kell csiszolni, vagyis azoktól is elbúcsúzhatsz. Ez barbárság, és szerintem valamirevaló fogorvos el se vállal ilyet, ha egyáltalán lehetséges négyes híd (szerintem nem). Nem tudom, mért irtózol a fogszabályozástól.
2009. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!