Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes fogtömésemből...

Ideiglenes fogtömésemből kipattant egy kis rész, menjek vissza a fogorvosomhoz, vagy mivel ideiglenes, nem muszáj?

Figyelt kérdés
Nos a lényeg, hogy az én orvosom, inkább próbálja megmenteni a fogakat, mint kihúzni, és még a legrosszabból is képes a legjobbat kihozni, kaptam tőle egy hónapra fogtömést, hogy megnézzük fáj e még a fogam, ha betömi(mivel elég nagy rész tört le a fogamból) és ha ez megoldja a problémát, akkor a húzás felesleges. A probléma az, hogy miközben beszélgettem kiesett egy darab belőle, nem olyan nagy, és nem is olyan részről, hogy zavarjon, vagy fájjon, de érdemes visszamenni az orvoshoz, vagy sem?

2013. nov. 23. 03:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza, csak rossz sülhet ki egy rossz tömésből! Saját tapasztalatból mondom.
2013. nov. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hívd fel telefonon és kérdezd meg.
2013. nov. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!