Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18 év alatt, diákként ugye...

18 év alatt, diákként ugye ingyen vannak a fogászati beavatkozások?

Figyelt kérdés
Bal oldalt fent van egy szuvas fogam, sanszos hogy gyökérkezelni is kell. Ez ugye nekem ingyen van? (Nem magánorvosnál)
2013. nov. 4. 16:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és gyökérkezelésnél ugye adnak érzéstelenítőt? Egyszer 13 éves koromban már gyökérkezelték az egyik fogamat érzéstelenítő nélkül, mondhatom az volt életem egyik leghosszabb órája...
2013. nov. 4. 16:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Az SZTK rendelés felnött kórban is ingyen van ha van TB-d. Nappali tagozatos iskolásnak van TB-je autómatikusan.
2013. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy adnak nem is értem hogy csinálhatták annó anélkül.....
2013. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én se igazán... mondtam a dokinak hogy adjon (főleg kis 13 éves fejjel) de csak annyit mondott hogy nagy legény vagyok már minek nekem az, hát utána azért emlegettem az anyukáját pár napig..
2013. nov. 4. 16:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Az hozzátartozik hogy SZTK-ba megyek, de nem oda ahova körzetileg ki vagyok írva, hanem egy másikhoz, mert ahova eredetileg tartozom oda még az ellenségeimet se küldeném el... Így is ingyenes? Ma voltam időpontért, mondta is először az asszisztens hogy jöjjek vissza holnap ahova ki vagyok írva, aztán kérdeztem hogy ide akkor nem is jöhetek egyáltalán, és végül is mondta hogy jó, de csak jövőhétre tud időpontot adni. Így sem minősül magánrendelésnek remélem?
2013. nov. 4. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
hetnél másikba de ha az aszisztensnő azt mondta akkor biztos mehetsz igy is. Az érzéstelenitőhöz pedig ragaszkodj. 13 évesen egyedül voltál? nem volt ott egyik szülőd sem veled????
2013. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ott volt édesanyám, csak az a fogorvosi rendelő úgy nézett ki hogy a földszinten van a várakozó, fent az emeleten pedig a rendelők, és Ő lenn maradt, mert hogy "így is alig van hely hogy mi közlekedjünk ott..."
2013. nov. 4. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!